Regulamin konkursu Hole in One podczas turnieju GP Robelit Invitational Finał 2023

1. W konkursie Hole In One mogą uczestniczyć jedynie gracze z oficjalnym statusem Amatora i z aktywnym HCP.

2. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniu 29 sierpnia(wtorek) 2023 na polu golfowym Rosa Private Golf Club na dołku nr 4.

3. Golfiści grają dołek konkursowy z następujących tee: Panie z tee czerwonego odległości od dołka minimum 122,5 m,Panowie z tee żółtego odległość minimum 132,5 m.

4. Każdy gracz ma prawo wykonania zamachów próbnychlecz do konkursu dozwolone jest wykonanie wyłącznie jednego uderzenia.

5. W konkursie liczy się tylko pierwsze uderzenie gracza.

6. Gracze wykonują uderzenie liczące się do konkursu Hole In One, podczas trwającej rundy turniejowej w dniu 29 sierpnia2023.

7. Konkurs trwa do pierwszego trafienia do dołka.

8. Dla zwycięzcy, który jako pierwszy jednym uderzeniem trafi do wyznaczonego dołka konkursowego, w ramach niniejszego konkursu Hole In One przeznaczona jest nagroda w postaci samochodu osobowego BMW M3 Competition w wersji o wartości do 600 tys. PLN, ufundowanego przezpartnera konkursy – BCP Polska (Broker Consulting Partners Polska).

9. Organizator turnieju wraz z partnerem zastrzega sobie prawo do przekazania nagrody zwycięzcy, który rozegrał pełną rundę turniejową zgodnie z ustalonym formatem gry.

10. Warunkiem bezwzględnym wydania nagrody dla zwycięzcy jest wypłacenie ubezpieczenia dla podmiotu ubezpieczającego konkurs.

11. Podatek dochodowy od wygranej obciąża zwycięzcę na podstawie art. 30 ust. 1 pkt 2 oraz art. 41 ust. 4 i ust. 7 pkt. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Skontaktuj się z nami