O nas

GOLF PROMOTION

Filozofia maki Golf Promotion jest bardzo prosta. Hasło „Łączymy sport, networking i biznes” przyświecało nam od początku tworzenia naszej Marki. Nie bez powodu wybraliśmy akurat takie atrybuty. Stworzyliśmy miejsce, które poprzez naszą pasję, jaką jest golf, połączy jeszcze rywalizację sportową, poznawanie nowych osób oraz co chyba najważniejsze budowanie relacji biznesowych.

Dlaczego atrybuty naszej marki to SPORT, NETWORKING i BIZNES?

SPORT

Golf to przede wszystkim świetna zabawa i pasja na całe życie. W golfa można grać bez względu na wiek i właśnie dlatego jest to świetna możliwość spędzania wolnego czasu! Nie można zapominać jednak o tym, że w przypadku zawodów golfowych to przede wszystkim rywalizacja, ale pamiętajmy, że jest to sport dla dżentelmenów i dam. Co oznacza zdecydowaną chęć bycia fair play w stosunku do innych zawodników i to właśnie wyróżnia sportową rywalizację golfową. Jesteśmy na polu przeciwnikami, ale jednocześnie pomagamy sobie znaleźć piłkę. I to jest piękne!

NETWORKING

Pasja do golfa pozwala nam poznawać nowych ludzi. Kiedy jedziemy na dwu dniową imprezę golfową z bankietem, to poznajemy w jednym miejscu kilkudziesięciu nowych ludzi. Których pasją jest na pewno golf oraz jeszcze jedna jakże ważna rzecz, czyli biznes.

BIZNES 

Na całym świecie golf jest uważany za sport dla biznesmenów i bizneswoman. Nigdzie lepiej nie poznasz swojego nowego partnera biznesowego niż na 18 dołkowej partii golfa. Podczas takiej kilkugodzinnej rozgrywki możemy poznać jego podejście do stresujących sytuacji oraz jego podejście taktyczne do gry. Wtedy też możemy sprawdzić, czy nasz partner jest fair play. Jest to ważne zarówno w grze, a także w interesach.

Nie bez powodu można porównać golfa do szachów. Jest to typowa gra strategiczna, choć na pierwszy rzut oka wydaje się być tylko trafieniem piłką do dołka.

GOLF PROMOTION

Stworzyliśmy Golf Promotion żeby łączyć w naszym kraju ludzi z pasją. Przedsiębiorców, Dyrektorów oraz Managerów by mogli lepiej się poznawać i budować ze sobą długofalowe relacje towarzyskie oraz biznesowe. Jednak naszym celem nie jest zrzeszenie wszystkich! Chcemy by nasze zawody były elitarne. Dlatego postanowiliśmy stworzyć turnieje dla wąskiej grupy wybranych osób. Dostać się będzie można tylko i wyłącznie na zaproszenie. Na zawodach ma być ograniczona do 80 osób lista startowa, by zawody przebiegały jak najsprawniej i nie były przepełnione. Do tego również nie chcemy by na zawodach pojawiały się osoby niepożądane przez naszych uczestników, dlatego lista będzie weryfikowana. 

Reklamuj się z Golf Promotion

Nie można jednak zapominać, że imprezy organizowane przez Golf Promotion to również świetne miejsce do promocji własnego biznesu. Na których spotykać się będzie elitarne grono 80 zawodników. Dlatego jeśli:

Posiadasz produkt premium?

 A może chcesz rozreklamować swoją firmę w towarzystwie VIP?

Chcesz poznać nowe możliwości biznesowe lub pozyskać nowych partnerów do biznesu? 

Jest świetne miejsce dla Twoje marki.

Skontaktuj sie z nami !! 

Nasi Partnerzy

Skontaktuj się z nami